Ceny dopravy

Na této stránce naleznete přehled a ceny nabízených způsobů dopravy nebo osobního odběru. Balné je zahrnuto v ceně za dopravu. Informace o dopravě na Slovensko a do dalších států EU naleznete níže na této stránce.

DOPRAVA PO BRNĚ

Po vnitřním Brně zboží z ekologických a ekonomických důvodů nezasíláme poštou. Držitelům ZTP dodáme po domluvě sami.

Osobní oběr v Antikvariátu Alfa

Zboží bude rezervováno v našem Antikvariátu Alfa v Brně na Vaše jméno po dobu 5. pracovních dnů od data potvrzení o připravení objednávky.

Přijímáme platební karty VISA, Mastercard/Eurocard.

ZDARMA

Osobní odběr v ČR

Objednávku si můžete vyzvednout na jednom z více než 180 partnerských výdejních míst v ČR (WE|DO - Uloženka, Zásilkovna, AukroPoint, HeurekaPoint.) za výhodných podmínek po platbě předem jedním z námi nabízených způsobů nebo na dobírku. Pokud není výslovně uvedeno jinak, lze dobírku platit pouze hotově. Více informací o tomto způsobu osobního odběru naleznete na stránkách WE|DO a Zásilkovna.

Zboží předáváme k dopravě na výdejnu do 2 pracovních dnů od potvrzení a akceptaci objednávky. Jakmile bude Vaše objednávka nachystána k odběru, obdržíte sms a e-mail. Zboží je standardně uschováno na výdejně po dobu 3-7 dnů (podle podmínek dopravce).

Dopravné: 70 Kč vč. DPH
Dopravné + dobírka: 70 Kč + 30 Kč (100 Kč vč. DPH)

Pro objednávky nad 3000 Kč ZDARMA

Česká pošta - Balík Do ruky

Vaši objednávku zasíláme po platbě předem jedním z námi nabízených způsobů nebo na dobírku. Zboží předáváme dopravci do 2 pracovních dnů od potvrzení a akceptaci objednávky.

Česká pošta doručí vaší zásilku po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. Při expedici obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a předpokládaným datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím webového formuláře České pošty, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné: 130 Kč vč. DPH (velikost S - do 35 cm)
Dopravné + dobírka: 130 Kč + 30 Kč (130 Kč vč. DPH)

Pro objednávky nad 3000 Kč ZDARMA

Česká pošta - Balík Na poštu

Vaši objednávku zasíláme po platbě předem jedním z námi nabízených způsobů nebo na dobírku. Zboží předáváme dopravci do 2 pracovních dnů od potvrzení a akceptaci objednávky.

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od předání do přepravy na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete před dokončení objednávky. Při expedici obdržíte e-mail s číslem balíku a předpokládaným datem doručení. Díky SMS nebo e-mailu se dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště.

Můžete si také změnit termín a způsob doručení prostřednictvím webového formuláře České pošty, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Dopravné: 110 Kč vč. DPH (velikost S - do 35 cm)
Dopravné + dobírka: 110 Kč + 30 Kč (130 Kč vč. DPH)

Pro objednávky nad 3000 Kč ZDARMA

WE|DO

Vaši objednávku zasíláme po platbě předem jedním z námi nabízených způsobů nebo na dobírku. WE|DO kurýr přijímá při platbě na dobírku také platební karty. Zboží předáváme dopravci do 2 pracovních dnů od potvrzení a akceptaci objednávky.

Při odeslání objednávky Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS nebo e-mailem s číslem balíku. V den doručení Vám řidič společnosti WE|DO zavolá, aby upřesnil čas doručení. Většinou se jedná o hodinové rozmezí a přesně sledovat Váš balíček či pokud si přejete změnit datum nebo adresu doručení, můžete tak jednoduchým způsobem učinit  na webu WE|DO.

Dopravné: 100 Kč vč. DPH
Dopravné + dobírku: 100 Kč + 30 Kč (130 Kč vč. DPH)

Pro objednávky nad 3000 Kč ZDARMA


Osobní odběr na slovensku

Objednávku si můžete vyzvednout na jednom z více než 160 partnerských výdejních míst na Slovensku (WE|DO-Uloženka, AukroPoint, HeurekaPoint a DPD PickUp) za výhodných podmínek po platbě předem jedním z námi nabízených způsobů. Pokud není výslovně uvedeno jinak, lze dobírku platit pouze hotově. 

Na dobírku na Slovensko nezasíláme.

Zboží předáváme k dopravě na výdejnu do 2 pracovních dnů od potvrzení a akceptaci objednávky. Jakmile bude Vaše objednávka nachytána k odběru, obdržíte od nás sms a e-mail. Zboží je standardně uschováno na výdejně po dobu 7 dnů (lze prodloužit).

Dopravné: 3 € vč. DPH

Pro objednávky nad 120 € ZDARMA

Slovenská pošta - Zmluvný balík

Vaši objednávku zasíláme po platbě předem jedním z námi nabízených způsobů. Na dobírku na Slovensko nezasíláme.

Klasické doručení balíku na Vámi zadanou adresu v režii Slovenské pošty.

Dopravné: 5  vč. DPH

Pro objednávky nad 120 € ZDARMA


Dopravné a balné do zahraničí

Poštovné a balné do zahraničí je individuální a záleží na velikosti, ceně zboží a aktuálním ceníku služeb přepravců. O ceně Vás budeme informovat před odesláním zakázky. Pro objednání zboží mimo ČR s Slovensko nás prosím kontaktujte ne e-mailu eshop@antikalfa.cz, kam nám zašlete Vaši adresu a jaké zboží byste si rádi objednali. My Vám následně zašleme kalkulaci dopravy k Vašemu schválení.

Platbu za zboží a dopravu lze provést několika způsoby, včetně platby kartou on-line nebo pomocí PayPalu.

O kvalitě zabalení zboží proti poškození při přepravě nemusíte mít obavy, objednávky balí velmi pečlivě majitel obchodu. Používáme fólie, kartony a bublinkové obálky.