Možnosti platby

Za objednané zboží můžete Antikvariátu Alfa zaplatit několika způsoby:

Platební kartou

 • Platba kartou on-line
  je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené (3D Secure) platební bráně společnosti GoPay, která je držitelem licence k činnosti instituce elektronických peněz a podléhá regulaci ze strany ČNB a Ministerstva financí ČR. K údajům karty, která zadáváte při platbě nemáme přítup a obdržíme pouze informaci o (ne)úspěšné transakci.

  Pokud vám nejde platební kartou zaplatit, je možné, že máte u své banky zakázány platby na internetu. V takovém případě doporučujeme vybrat jiný způsob úhrady objednávky a kontaktovat svoji banku, kde vám platby na internetu povolí. Pokud tento fakt zjistíte až po provedení objednávky, napište nám e-mail a my vám způsob úhrady obratem změníme na kterýkoliv jiný.
 • Platba kartou při osobním odběru
  v Antikvariátu Alfa v Brně na Kopečná 70 nebo při osobním odběru a platbě na dobírku (30 Kč) na výdejním místě Uloženky (HeurekaPoint) v rámci ČR a České pošty (Balík Na poštu). Většina poboček České pošty je již vybavena platebními terminály a jejich seznam naleznete na stránkách České pošty.

  ! Při osobním odběru na DPD PickUp nelze platit kartou. !
 • Platba kartou kurýrovi DPD
  při využití přepravy kurýrem DPD Private v rámci České republiky a platbě na dobírku (30 Kč).

  ! Při využití služby České pošty - Balík Do ruky nelze platit dobírku platební kartou. !

Hotově

 • Platba hotově při osobním odběru
  v Antikvariátu Alfa v Brně na Veselé 238/39, Po–Pá 9–17 hod.

 • Platba hotově na dobírku (30 Kč)
  zaplatíte při převzetí zboží na výdejním místě nebo dopravci.

Bezhotovostně


 NEPLAŤTE V KORUNÁCH NA EUROÚČET

 • Bankovní převod v CZK
  Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem a konečnou částkou. Běžný bankovní převod trvá zhruba 1 pracovní den, přesto s jeho zadáním Vaší bance neotálejte.
  Číslo účtu: 135802/0300
  Banka: Československá obch. banka, a.s., Brno

 • Bankovní převod v EUR
  Při volbě platby bankovním převodem a dopravě mimo ČR, např. na Slovensko či do států EU, od nás obdržíte e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem a konečnou částkou v eurech. SEPA platba probíhá za podobných podmínek jako běžná platba z vašeho eurového účtu.
  Číslo účtu IBAN: CZ48 2010 0000 0027 0107 6648
  BIC (SWIFT) kód: FIOBCZPP
  Banka: Fio banka, a. s., Brno

 • Rychlý platební příkaz GoPay
  Díky spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platit zjednodušeným platebním příkazem u následujících bank: MojePlatba - KB, ePlatby - RaiffeisenBank, MPeníze - MBank, FIO - Fio banka nebo Česká spořitelna - Platba 24.

  Při rychlém platebním příkazu Vás ihned po dokončení objednávky přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví, kde můžete ihned po zabezpečeném přihlášení odeslat předvyplněný platební příkaz. Tento způsob je maximálně jednoduchý a bezpečný.
 • PayPal
  Platbu za objednávku můžete také uskutečnit pomocí mezinárodního platebního systému PayPal. Naše uživatelské jmého obchodního účtu na PayPalu je info@antikalfa.cz.